Hakkımızda

Ravon Electrification Systems

 

Yüksek Kalite

%100 Müşteri Memnuniyeti

 

 

 

 

 

Ravon Electrification Systems
__________

 

Ravon, Türkiye’de, Konya bölgesinde kurulmuş, yüksek teknoloji ve kalifiye teknik personel içeren, uluslararası standartlara uygun festoon ekipmanları üretmektedir.

2015 Yılında kurulan firmamız festoon ekipmanları satış konusunda Türkiye’nin lider firmalarından biridir. İç pazarda doğudan batıya, kuzeyden güneye geniş bir hizmet yelpazesi oluşturan firmamız, son yıllarda müşterilerinin güveni sayesinde ürün yelpazesini birçok ülkeye yaymıştır.

Firmamız 2015 yılında, kurulduğu günden bu yana; kalitesini, başarılı satış işlemlerini ve teknik destek hizmetlerini her geçen gün artırarak yoluna devam etmektedir. Günümüzde; ister ülkemizde, ister ihracat işlemleri kapsamında hizmetlerin en yüksek hızda geliştirilmesine önem verilmektedir.

Türkiye’de Ravon, geniş bir uygulama yelpazesinde, yenilikçi ürünler ve sistem çözümleri geliştirmeye ve üretmeye devam ediyor. Ürün yelpazesi, hafif, orta ve ağır hizmet uygulamaları da dahil olmak üzere, vinçler için; C-Profil, I-Profil ve Tel Halat sistemleri için çok geniş bir yelpazede vinç kablo taşıma ekipman çözümleri içerir.

Ürün portföyümüz; yenilikçi sistem çözümleri içermektedir. Vinç kablo taşıma arabaları ve ekipmanları, özel isteğe uygun tasarımlar, load cell, bara sistemleri, ikaz lambaları ve çatal switchler, direnç, halat, regülatör, kanca ve kanca bloğu başta olmak üzere vince dair birçok ekipmanı bünyesinde bulundurmaktadır.

Ravon, yüksek teknoloji çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Festoon ekipmanları satışı konusunda sektörün en büyük firması olmak isteyen ve bu açıdan yenilikçi ve yenilikçi faaliyetlerine devam eden firmamızın, alanında uzman ve deneyimli çalışanlarına sahip olması önümüzdeki günlere güven vermektedir.

Firmamız kaliteli ve zamanında teslimat prensibi ile çalışmakta, aynı zamanda çok fazla yerli ve yabancı marka ürün satışı yapmaktadır. Ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri sürekli takip eden firmamız teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri hedefleyen genç ve dinamik kadrosu, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile geçmişin ışığında, geleceğe emin adımlarla ilerlemekte ve müşterileri ile yan yana sektörde yer almaya devam edecektir.