Vizyonumuz

Ravon Electrification Systems

 

Yüksek Kalite

%100 Müşteri Memnuniyeti

 

 

 

 

 

Uzun yıllardır sektörde edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile hareket eden firmamız güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir. Bu doğrultuda şirketimizin kendisi için belirlediği vizyon aşağıdaki değerlere dayanmaktadır;

  • Festoon ekipmanlarında sektörde lider olmak, diğer firmalara örnek olmak.
  • Üretici saha çalışmalarında aktif rol almak ve sektöre yenilik getirmek, bunun için gerekli aksiyonları almak.
  • Verilen hizmeti en kısa sürede yerine getirmek, zaman kaybettiren mağduriyetleri önlemek, sorunlara hızlı ve süratli davranarak yaklaşmak.
  • İhracat işlemlerinin artmasıyla birlikte dünyada önemli bir marka olmak ve bu anlamda ülkemizi temsil etme ve tanıtma görevlerini üstlenmek.
  • Her türlü festoon sisteminde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, bu anlamda tüm ihtiyaçlara cevap vermek, sektörde bir zorunluluk haline gelen tüm festoon ekipmanlarını karşılayabilecek yeterliliğe sahip olmak.

Dünyanın birçok farklı noktasına ihracat yaparak bu alandaki sayıları artırmak, iç piyasada önemli satışlar ve çeşitli ticari hamleler yapmak şirketimizin kariyer politikasında önemli ve kritik bir nokta oluşturmaktadır.Kariyer politikası olarak teknik olarak üst düzey ekiplerin gelişmelerine paralel olarak hamlelerini planlayan firmamız, aynı zamanda dünyanın en iyi ve en önemli markalarının satış temsilcisi olarak hareket etmeye devam edecektir. Bu kapsamda her dönemde olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de altyapı açısından donanımlı ve pazar hakimiyeti niteliğinde ekiplerle yola devam edeceğiz.